| Cipri99 a întrebat:

Salut la telefon a inceput dintr-o data sa mi sa descarce repede bateria adica in 20min se descarca imediat telefonul il incarc prin cablu usb la pc ce poate avea?

8 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

SI pana acum tinea bateria si acum nu mai tine?

| Cipri99 explică (pentru AlexElektro1987):

Da tinea si se descarca in 20sec 1% si tot asa.

teleonul nu-i vechi are cam 6luni sa zic

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Cipri99):

Trebuie resetat, daca vrei sa il resetezi lasa raspuns la comentariul meu.

| Generalul a răspuns:

Ori bateria se va duce in curand la Marele Acumulator din ceruri ori iti asculta SRI telefonul

| AlexandruTeodor a răspuns:

Iti explic eu de ce, normal nu se inchid toate aplicatiile doar daca inchizi de pe tasta back sau home screen. Ca sa inchizi aplicatiile din Stand By apasa pe butonul din stanga al telefonului ( ala cu 2-3 linii ) si tine apasat ala din mijloc. Dupa du-te la Active Aplication ( poza cu graficu' acela ). Toate cele bune, Cipri99.

| Cipri99 explică:

Alexandru toate sunt inchise tot se descarca stiu eu de fiecare data inchid aplicatiile din manager activitati

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Da stiu,e urat rau de tot,si la tableta mea la fel facea, eu tot as vrea sa stiu din ce cauza, poate cauza era ca ma jucam pe ea in timp ce se incarca, deci a afectat bateria, poate asa e si in cazul tau

| Vladutsz999 a răspuns:

Dai o resetare la tel