| adoryan a întrebat:

SALUT LA TOTI AM O PROBLEMA IN LEGATURA CU TELEFONUL MEU am un HTC TOUCH HD SI AM WINDOWS 6, 5 PE EL.mi-am luat un acumulator nou si observ ca tine tot 1 zi si cv am inteles ca windous-ul 6, 5 consuma fff mult este mai bun 6, 0 sau 6, 1? astept opiniii sfaturi pareri, MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| Robert8871 a răspuns:

La inteput ai lasat telefonul la incarcat 12 ore ca sa se formeze bateria? daca nu pune-l cel putin o zi la incarcat fara sa faci nimic pe el inchis si dupa vei vedea ca o sa mearga

1 răspuns:
| adoryan explică (pentru Robert8871):

Da desigur ..lam pus 12 ore. insa stiu ca acumulatorul li-ion nu are nevoie de formatare, desi presupun ca problema ar fi windows-ul consuma prea mult deoarece ar fi ultima versiune