| Vîlvoi_Lucian_1985 a întrebat:

Salut la toti, am un Samsung j5 model 2016, pozele facute cu telefonul se vad invers dupa ce le-am transferat pe laptop.doar cele facute cu telefonul in pozitie verticala se vad asa,nu conteaza daca am activat sau nu rotirea ecranului, tot asa se vad.ce as putea face? va multumesc

1 răspuns:
| George200200 a răspuns:

Nu are nimic de a face cu rotirea ecranului pe telefon, tot ce trebuie sa faci e sa rotesti poza din laptop până ia forma initiala