| Giho a întrebat:

Salut la toti, poate ca categoria nu este care trebuie dar am ales una mai aproape de aplicatii.
Am un Nokia N9 insa cind am incercat sa instalez vreo aplicatie nu recunostea formatul, am observat ca citeste doar fisiere in format txt...Imi puteti da niste sfaturi plizzzz,

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE despre ce aplicaţie este vorba şi de unde ai încercat s-o instalezi...

Cel mai probabil, acea aplicaţie NU este compatibilă cu modelul de telefon.

Caută aplicaţia în Ovi Store.

Toate cele bune.