| BezeaToxica a întrebat:

La un Allview(p5 alldro)conteaa daca are ramul 512 mb? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ionutadrian1234567890 a răspuns:

Conteaza la ce vrei sa faci:
daca esti gamer esti limiat la un numar mai redus de jocuri(vor merge dar vor merge mai slab)
daca esti o persoana normala e suficientwinking

3 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Pentru o tabletă 500 MB RAM sunt de ajuns. Desigur, cu cât are mai mulți cu atât mai bine. Am un Allview Speed City cu 1 GB RAM DDR3 și merge bine

| Seby7 a răspuns:

Depinde de jocuri ...si va procesa mai greu daca ai jocuri multe eu am E-Boda Suprem XL 200 cu 2 GB Ram si am 29 de jocuri si merg super bine printre care the dark knight rises si nfs most wanted...plus ca cele de 512 Ram au memoria interna de 4 GB cel mult si eu am de 16 GB iti recomand unda mai mare happy

| Clawd3lw a răspuns:

Depinde la ce vrei sa o folosesti. Pentru jocuri iti spun sigur nu o sa mearga prea bine daca iei prea multe.