| Quazar a întrebat:

Salut, lucrez pe masina la paza si am multe obiective de pazit pe camp. Mai exact eoliene si sunt intinse pe o suprafata foarte mare de camp. Stie careva o aplicatie pe telefon care sa ma urmareasca sa imi faca traseul dupa cum ma plimb cu masina? Gen map maker dar sa aiba optiunea de a trasa linii pe unde am fost. Sper ca m-am exprimat incat sa intelegeti.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu știe nimeni, dar după ce faci traseul de mai multe ori, vei seta la tine pe creier o aplicație internă.

| danbnz a răspuns:

Sunt o gramada de aplicatii dedicate in playstore.
Dar cel mai simplu e sa tii gps-ul telefonului pornit si, din setarile contului google sa tii pornit si istoricul locatiei.
Iti gasesti apoi traseul in google maps > timeline.