| EDYgrass007 a întrebat:

Salut lume, am un Sony xperia z3 compact,cumparat de o luna si am avut o problema cu el,intr.o zi,mi s.a blocat ecranul si nu mai mergea nimic, i.am dat un reset si dupa,nici ca se mai aprindea, a ramas asa vreo 5 ore fara sa il mai pot aprinde,dar era foarte fierbinte si dupa, intr.un final (nu stiu cum),am reusit sa.l aprind. Acum chiar nu stiu ce sa zic,vreau parerea voastra,daca ati patit asa ceva, si ce ar insemna asta? Acum imi merge telul, de parca nimic nu s.a intamplat laughing

6 răspunsuri:
| mititelumarius a răspuns:

Daca era fierbinte singura explicatie ar viza bateria. Verifica daca aceasta este deformata.

| EDYgrass007 explică (pentru mititelumarius):

Și cum sa fac asta, ca telefonul e sigilat, nu am cum sa scot bateria

| mititelumarius a răspuns:

Cum sa fie sigilat capacul la baterie?

| mititelumarius a răspuns:

Te asteapta service-ul.

| Cristian_Andrei_1979 a răspuns:

Nu te supara. Cum i-ai dat reset?

| Cristian_Andrei_1979 a răspuns:

Cum i-ai dat reset?