| anonim_4396 a întrebat:

Salut lume! As vrea niste sfaturi. Vreau si eu sa imi schimb telefonul. acuma 3-4 ani am primit de Craciun un Samsung star 1 si in decembrie 2012 cam pe 12-13 mi-am schimbat telefonul pe un stockholm de la Orange(am platit eu 1-2 milioane care trebuiau si mama abonamentul)si acuma de Sf.Gheorge de ziua de nume a lui sora mea ei i-o luat un Samsung galaxy mini 2 si is frustrat si cand le zic ca vreau si eu un telefon nou:,, De ziua ta,, sau,, ti-ai schimbat telefonul acuma 5 luni ce mai vrei,, si telefonul ala merge foarte greu, l-am luat pe ala vechi.sora mea tot in luna cu mine si-a luat un telefon nou si dupa l-a schimbat cu a lui maicamea... planu ei malefic sad. Apropo am o vara pleacata in Italia cu parinti de o varsta cu sora mea care are iphone 4s si luna asta creaca vine cu 5. Si nu vreau cine stie ce iphoneuri sau altceva. vreau un simplu telefon de pe care pot suna si eventual sa arate bine happysi sa ma pot juca ceva
P.S:As vrea un telefon cu tastatura querty ca de touch mi-o ajuns pana-n gat si daca puteti lasa un lik cu tel ieftine mersi, am in minte un Samsung S3350
Mersi de ajutor tuturor

Răspuns Câştigător
| wurgut a răspuns:

Telefonul tău îl poţi cumpăra cel mai ieftin la 300 RONI http://www.oktal.ro/telefon+mobil/samsung-s3350+champagne+gold-o49350.html

Nu te poţi juca cine ştie ce jocuri, să ştii şi daca vrei cu tastatură qwerty nu prea ai de unde alege. Îţi recomand Samsung-ul la care te-ai gândit, însă te asigur că poţi avea iPhone 5 şi tot nu vei sta să te joci pe el.
Stimă!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vara mea e de o varsta cu sora mea!
Nu parinti ei happy scuze prost editat

| Zoey112 a răspuns:

Samsung galaxy qwerty pro