| Iuli_Dolo_1994 a întrebat:

Salut lume! Asta este primul meu post nu stiu cum functioneaza chestia asta da am si eu o intrebare.Am un Samsung wave 575 si nu de mult cand bag telefonul la incarcat se incarca dupa ce l-am scos de la incarcat (am scos mufa de incarcator din el) imi arata ca el este conectat la cablu de date si se incarca in continu si bateria mea se descarca in 30-40 de minute. Help please. Dau funda

1 răspuns:
| Alin4uuu a răspuns:

Salut am avut si eu problema asta sunt doua chestii care leai putea sa le ai prima s-ar putea sa fie bateria si a doua softul telefonului sa fie pe duca. bafta