| KatalinGaming98 a întrebat:

Salut LUME! Este urgent mi-am scapat telefonul in apa a stat doar 2 secunde in apa si imediat i-am scos bateria acum este la uscat. mai am ceva sanse sa nu moara?

Răspuns Câştigător
| Myyy3 a răspuns:

Ce prostie cu orezullaughing pune-l pe un carton pe calorifer si se va usca de la sinelaughing. Orez sa iti bagi tu in creier,laughing))

5 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Imi poti spune ce telefon ai, ca sa imi dau seama daca mai ai sanse?
Nu, nu cred ca sunt prea mari probleme... posibil o sa ti se strice vreun buton, dar nimic prea grav (cred). Ce telefon ai?

| Alin4uuu a răspuns:

Un coleg de al meu tot asa a patit ca tine si la bagat intr-o punga de orez si la lasat o zi ca sa ii traga toata apa si acum n-are probleme

| aaandreeasss a răspuns:

Depinde ce tel. dar daca ai tel bun s-ar putea sa reziste

| Dorin_Rosu_1997 a răspuns:

Scoatei bateria si cartela si bagale intr.o farfurie cu orez si lasa-l 24h si a doua zi merge eu la fel am pait dar mai rau si s-a facut la loc.

| KatalinGaming98 explică:

Multumesc De Raspunsuri Am Folosit Varianta Cu Caloriferul Si Am Un Samsung Galaxy Gio.