| Xenoverse a întrebat:

Salut lume. Ieri mi-am facut abonament la Vodafone si vreau sa stiu in cate luni trebuie sa imi reincarc cartela de la Vodafone? si cum se face plata reincarcarii?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Abonamentul nu trebuie incarcat, ti-l incarca ei. Tu numai sa platesti facturile la timp!

| Pool77 a răspuns:

Daca ti-ai facut abonament trebuie sa ai minute/sms/mb inclusi in acel abonament, nu e ca si la o cartela normala, ca doar de asta platesti abonamentul lunar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se incarca cartela ca cea pre pay, adica sa te duci la magazin sa cumperi minute sau credit. Acum ai deja incarcat de la ei, iti va veni factura la posta si trebuie sa platesti.Atentie sa nu depasesti minutele care ti le-a dat sau mai ales MB- de internet ca o sa platesti mai mult. Formezi *123# si suni.In scurt timp vei primi un mesaj cu minutele si optiunile la ora actuala. Si acolo vei afla pana cand sunt valabile.imediat incepand cu ziua urmatoare, optiunile iti vor fi incarcate automat de Vodadone. La o data din luna, nu stiu precis, vei primi factura la posta si vei plati. Nu trebuie mergi sa cumepri ceva, minute sau altceva.