| împreunăfacembine a întrebat:

Salut lume.

Maine imi voi achizitiona un telefon, dar inca nu stiu ce model sa aleg.
Bugetul este de maxim 900 roni fara nimic in plus.

Ce mi-ati recomanda?

9 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Redmi Note 8.

| gelu1970 a răspuns:

Realme 3 pro
Redmi note 7

| siriusblack98 a răspuns:

Iti sugerez sa mergi pe un Huawei P10 Lite 64GB sau un Honor 9 Lite 32GB si iti mai raman si bani de cartela+husa.

| cfrtobias a răspuns:

Pai daca nu ti-ar zice nimeni cum ai cumpara telefon sau unul la nimereala?

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Eu as alege asta https://www.emag.ro/......DBG6M6BBM/

Xiaomi Mi A3 are memorie multa (64gb) si rami suficienti(4gb ), procesor chiar bun pentru pretul asta si cel mai important lucru, Android curat direct de la google.O sa primesti updaturi constant si nu o sa incetineasca telefonul cu trecerea anilor. Unde mai adaugi ca are 3 camere pe spate, ecran de 6inch si baterie de 4000MAH..In bugetul asta e BEST BUY dupa mine.

| Alexandrionelu a răspuns:

P30 lite.

| idkkkkkk a răspuns:

Iti recomand A10

| fumulet a răspuns:

Huawei P20 lite, am doua si sut foarte multumit de ele!

| 44566555 a răspuns:

Ai putea achiziționa un Samsung din seria J sau A
Daca ai alege un J ti ar ramane bani si de husa