| TheSadLover a întrebat:

Luni imi iau un telefon nou si nu ma pot decide care sa il iau. Lg Leon sau Samsung Galaxy Ace 4. Uitati un link cu o comparatie http://www.phonearena.com/......9244,8739. Daca cineva are unul din aceste 2 telefoane sa imi spuna parerea despre el. Daca merita cumparat sau nu.

1 răspuns:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Eu zic sa mergi pe LG deoarece are update-uri de soft (Android 5.1) si o interfata prietenoasa si bine optimizata.Camera LG-ului filmeaza Full HD (1920x1080 sau 1080p) in timp ce camera Ace-ului filmeaza HD (1280x720 sau 720p).