| Țoglă a întrebat:

Salut,
M-am gândit în perioada asta să-mi cumpăr un telefon nou, căci cel vechi nu mai duce.

Nu mă pricep la telefoane în general și poate că aici găsesc ceva recomandări.

Eu până acum am dat de acest telefon Lenovo a7010 http://www.emag.ro/......DV8F13BBM/
și am zis că se merită 620 lei resigilat
Vreau să știu în special acest Lenovo dacă își merită banii.

Nu prea mă joc jocuri și mi.ar plăcea un ecran mai mărișor de fel.
Nu aș da pe un telefon mai mult de 10mil.

Mersi, fundă

Răspuns Câştigător
| DrGoogle a răspuns:

Ca telefon pare ok, vad ca are bateria destul de mare si camera de 13 megapixeli ai 2 gb ram iti ajung daca nu prea te joci.
Daca optezi pentru varianta resigilata sa te ce defecte are, majoritatea sunt cu zgarieturi.
Bafta