| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,m-am portat recent pe Vodafone si in momentul in care pica semnalul si ma suna cineva, nu primesc mesaj dupa ca am fost sunat.Pe Telekom primeam mesaj.Se poate face ceva?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mna,și cică Vodafone e bun, ce să zic.Probabil e ceva de la ăia. Încearcă să-i contactezi, vor știi ce să facă

| Demidol a răspuns:

Pica semnalul in Vodafone? Era asa de laudat...
Nu cunosc Vodafone. Dar in alte retele, pentru a primi notificari de apel pierdut, trebuie sa ai activa mesageria vocala. Verifica daca ai activat-o in Vodafone. Nu se pastreaza setarile din vechea retea.

| WithoutName123456789 explică:

Am sunat la Relatii Clienti, am urmat pasii, am activat-o, dar cand sun sa o personalizez, imi spune ca nu e activata

| Demidol a răspuns (pentru WithoutName123456789):

Treci maine pe la ei sa te ajute.