| Wo0W a întrebat:

Salut ma ajuta si pe mine cineva va rog... am uitat codu la telefon LG p500 si acum s-a blocat de tot si vreau sa il resoftez dar vreau sa il fac acasa ce imi trebuie? va rog ce program tot si daca se poate un tutorial

Răspuns Câştigător
| DanielVălean a răspuns:

Ok, atunci bravo

8 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Pfoai, daca ai uitat codul nu prea mai ai ce face. Daca iti e in garantie trimite-l inapoi da il decodeze ca n-ai ce-i face.

| Wo0W explică (pentru DanielVălean):

Nu am cum sa il fac acasa? sa il resoftez sau ceva?

| DanielVălean a răspuns (pentru Wo0W):

Pai, daca ai zis ca e blocat de tot, nu poti face nimic pe el asa-i?

| Wo0W explică (pentru DanielVălean):

Doar apeluri de urgenta happy ca am pus codu ala si l-am uitat acum imi cere un email si parola si nu le mai stiu

| DanielVălean a răspuns (pentru Wo0W):

Da, atunci nu. Imi pare rau. Asa a patit odata si mama mea cu telefonul si l-a trimis in Bucuresti si l-a facut si l-a primit inapoi.

| Wo0W explică (pentru DanielVălean):

Am rezolvat man tongue trebuia sa tin apasat pe butonu on volum jos si butonu pentru acasa in acelasi timp si ma baga undeva happy

| DanielVălean a răspuns (pentru Wo0W):

Ok, atunci bravo

| petrica25 a răspuns:

Intri in bios lui..si de acolo al resetez

| Wo0W explică (pentru petrica25):

Cum intru in bios daca nu stiu codu laughing ca s-a blocat de tot ca l-am uitat