| vladelvis a întrebat:

Salut,mai merita sa cumpar un Samsung galaxy s2?

6 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Pacat de banii tai laughing dar eu zic sa iti mai strangi ceva bani si sa iti iei un S4 mini fiindca e mai bunwinking.

| GoodLuck10 a răspuns:

Hei! Depinde de ce iti doresti si de cati bani ai la dispozitie laughing acum toata lumea stie ca s3 sau s4 sunt mai tari, chiar si s5. Dar eu te sfatuiesc sa mai astepti putin, si ai sa vezi ca s3 ajunge la pretul unui s2, asa se intampla de obicei laughing

| vladelvis explică (pentru GoodLuck10):

Pai la un pret de 500 lei.

| GoodLuck10 a răspuns (pentru vladelvis):

500 de lei ai la dispozitie? Daca da, eu zic sa mai astepti putin, nu stiu daca un s3 va ajunge la 500, dar daca nu si s2 e bun, la urma urmei il folosesti ca sa suni laughing

| Stefanel_Stefan_1993 a răspuns:

Daca mai astepti maxim 2 luni s3 v-a costa cat costa s2 acum laughing

| AlexL28 a răspuns (pentru Stefanel_Stefan_1993):

Da, si un telefon prost va costa atunci cat costa acum alt telefon prost