| Cr3ativ3 a întrebat:

Salut, mama are un Samsung i5500 Galaxy, pe abonament la vodafone.Intr-un fel sau altul, a reusit sa activeze datele mobile, si cand intru in >Setari- wireless si retea >- retele >mobile- nu imi apar Datele mobile sa le debifez. tot ce apare este: Roaming de date, Nume puncte de acces, Utilizare exclusiva retele si Operatori de retea.

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Datele mobile nu apar de acolo, du-te in bara sus, si trebuie sa scrie date mobile
Daca nu apar, du-te setari>Accesibilitate>Bara de instrumente>Activeaza-ti ce ai nevoie.
Succes