| DenysMiu a întrebat:

Salut membri tpu.ro am si eu o problema de curand mi-am luat un Vodafone Smart Mini si mi-am instalat si eu applicati pe el si acum imi da o eroare mai exact"Eroare de conectare la aparatul foto"deci...ce trebuie sa fac ca sa il repar? Am incercat cu restart dar nu merge...ce sa fac?

1 răspuns:
| manuel72 a răspuns:

Ori o aplicatie iti tine ocupata camera foto, oricamera foto e defecta.Am avut acelasi mesaj la un xperia play si am schimbat camera foto, a costat 60 de lei.