| User252426 a întrebat:

Salut. Merită să cumpăr S22 Ultra 5G când apare la anul?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Merita sau nu depide daca iti place tie, dar de ce iti impui chestii de astea de pe acum.Cine stie ce va fi pana la anul?
Nu stii ca nu e bine sa ne facem calcule asa pe termen lung, ca imi cumpar aia sau aia sau fac aia, pentru ca pana atunci mai este mult si poate apare si altceva intre timp care sa iti placa, alta marca alt model etc

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

In Ianuarie de obicei.

| Frank51 a răspuns:

De ce sa nu merite?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai nevoie de așa ceva, da.

| dge18 a răspuns:

Dacă îți place Samsung merită, în ziua de azi toate telefoanele cât de ieftine ar fi, tot sunt performante și merge cam orice aplicație pe ele.
Ce depășește 2000 de lei deja se ajunge la un telefon care este peste așteptări. big grin