| Advvrt a întrebat:

Merită sa cumpar un iphone 7 de pe eMAG de la resigilate?
Stiu ca pretul este mult mai mic dar telefonul are zgarieturi vizibile sau foarte fine. Cat despre cutie, are totul in ea? Ma refer la cheita, manual stickere etc.
Vreau răspunsuri de la cineva care a mai cumpărat de la resigilate.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Doar tu decizi daca merita sau nu. Depinde de ce resigilat cumperi, intereseaza-te asupra produsului exact pe care o sa il primesti, ai toate detaliile scrise cu verde. In banii aceia consider ca prinzi un P20 Pro si e mult mai ok ca idee (sunt utilizator de Iphone dar consider ca nu merita sa dai in jur de 2.000 ron pe asemenea telefon. Maxim sh daca prinzi un 8 sau ceva mai sus gen X, posibil. Fiecare are preferintele lui. Tu ia-ti ce vrei)