| BezeaToxica a întrebat:

Merita sa cumpar un Nokia Lumia 520? Vreau un telefon pentru jocuri si aplicatii cat mai misto, funny posibile, si pentru bugetul meu am gasit acest telefon.
Vreau cateva pareri Va rog, dau funda!

4 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa descarci multe jocuri si aplicatii noi iti recomand ceva pe android cum ar fi Samsung, Sony, Htc, Iphone etc.
Craciun fericit! :*

| Mihai1810 a răspuns:

Nokia lumia 520 este un telefon destul de ok dar pentru jiocuri si aplicatii iti recomand Samsung galaxy trend lite. E cm la acelasi preet
Il poti lua de aici: http://www.cel.ro/......-l/.Bafta.
P.S.:Am si eu la fel si sunt foarte multumit de el

| JucărieLEGO a răspuns:

Pentru ce te intereseaza pe tine mai bine mergi pe Android. Nu e rau nici Lumia 520, dar Windows Phone e mai sarac in jocuri si aplicatii cat mai misto.

| ElisaMaria a răspuns:

Hello, ti-as recomanda un android pentru jocuri, windows phone e mai mult pentru business, cu toate ca eu am exact lumia 520. Si sa-ti spun un secret, daca vrei sa iti instalezi in telefon ceva (orice) iti trebuie cont pentru Microsoft si platesti 2 euro pe luna, iar daca in calculator nu ai windows 8, ca pe telefon, nu ai cum sa-l conectezi. Asa ca mai bine Android. happy