| denis51 a întrebat:

Merita sa cumpar un telefon Samsung galaxy S I9001 care are touchscreen-ul stricat, adica nu merge.Cat m-ar costa sa il repar? iar un display cat costa? Da stiti un service de telefoane, sunt din Cluj!

Răspuns Câştigător
| Buza021 a răspuns:

Nu merita, deoarece acel display defect poate ascunde multe alte defecte. In functie de cauza defectului, te poate costa 30 de lei pentru o restartare sau 250 pentru schimbul displyului.

| denis51 explică (pentru Buza021):

Mersii! Da touchscreenul in partea de sus a displayului functioneaza perfect. Oare nu trebuie schimbat tot?

1 răspuns: