| andrei690 a întrebat:

Salut
Merita sa schimb iphone 3gs cu Orange zali?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu se merita. La zali ai 4gb memorie, dintre care 2 sunt ocupati de android, deci mai ramai cu 2gb memorie disponibila ( la iphone ai cu duiumu de la 8gb in sus ). Display-urile..mult mai bun display-ul de pe iphone decat pe zali, are culori diferite. Camera foto, mai buna, sistem de operare fluent. Pot continua lista pana maine. In nici un caz nu se merita schimbul.

| Joker11 a răspuns:

Nu prea merita.

| xInessix a răspuns:

Heiii, din motiv cati rami are iph ar trebui sa nu il schimbi, am avut si eu Orange zali si nu este chiar un telefon foarte bun :d funditta? puppy dog eyes3333

| Jipa95 a răspuns (pentru xInessix):

Sunt sisteme de operare total diferite., iphone-ul este mai performant.