| Adita1988 a întrebat:

Salut.Mi-am achizitionat acest telefon http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_duos_2_s7582-58 76.php, de la eMAG,problema e cred ca la baterie,am incarcat timp de o saptamana cu el deschis,si am pus la incarcat doar cand ma anunta,problema e ca ma tine doar o zi,si nu prea folosesc aplicatiile si internetul,doar sa sun si mesaje.,in fine,m-am hotarat sa incarc o data si cu el inchis si mo tinut mai mult bateria cei drept, dar cand a ajuns pe la 15%, vazand cu ochii so descarcat...adica, 14,13, 8,6,4 % si so stins, o fi ceva probleme cu bateria? stie careva ceva:))

1 răspuns:
| TanteMarianne a răspuns:

E destul de normal sa te te tina maxim 0 zi doua, iar atunci ca se stinge deja la 15% asta este pentru ca telefonul vrea sa-ti arate ca se descarca in curand si trebuie sa-l pui la incarcat!