| Chelbossu a întrebat:

Mi-am achizitionat un Microsoft lumia 640 XL, si nu imi merge aplicatia messenger, cand intru in ea scrie "waiting for network" dar mie imi merge internetul perfect si chiaelr daca ma conectez la alte retele de internet sau la net pe cartela scrie la fel, nu pot sa trimit nici un mesaj (nu pot sa fac nimic pe aceasta aplicatie). Sunt foarte multe aplicatii care nu merg pe acest telefon. Ma puteti ajuta cumva? De ce nu merg ubele aplicatii? Am facut o alegere buna deoarece mi-am achizitionat un Microsoft Lumia? Aveam posibilitatea sa imi iau un Samsung j3 2017. FUNDA!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Probabil telefonul este defect sau este model mai vechi si nu suportă unele aplicatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messenger are nevoie de minim 2gb ram, telefonul ala are 1gb.

Răspuns utilizator avertizat