| Marley08 a întrebat:

Salut mi-am achizitionat un nou telefon bun toate au fost ok pana camd am dat un telefon, cand vorbesc cu cineva la telefon tot se aude la persoana respectiva un bazait ca si cum as sta langa un televizor care e dat foarte tare sau ceva de genul acesta, am observat ca daca ies afara si sun persoana respectiva ma aude mai bine si e ok... Dar in casa apare bazaitul. Ajutati.ma va roghappy
Fundaaaa!

4 răspunsuri:
| FanLenovo a răspuns:

Ce telefon ai?
Unele telefoane au problema asta cu semnalul, daca imi dai denumirea telefonului poate te pot ajuta.

| Marley08 explică:

E mica m2, inainte sa.l iau m.am interesat si am inteles ca este un telefon bunhappy

| Marley08 explică:

No ma ajuti?

| FanLenovo a răspuns (pentru Marley08):

Mika M2 din pacate, este cunoscuta pentru problemele sale de semnal, in general probleme de pierdere a semnalului din cauza receiverului slab.

Nimeni de problema cu bazaitul la acest model. Cel mai probabil este problema difuzorului, problema cred ca este din fabrica.

Poti rezolva problema ducand telefonul la garantie sau daca poti risca, il poti desface tu / sau cineva de la un service autorizat, si sa incerce o examinare a difuzorului.

Cand vorbesti te rog sa verifici si semnalul telefonului, cu dispozitivul tau si cu alt dispozitiv mobil care nu are problema aceasta. sa vezi daca e problema de la Gigabyte Mika M2 sau daca este o problema a furnizorului de servicii.

Iti puteam raspunde mai inainte, dar data viitoare sa dai "Raspunde" la postarea mea, astfel incat sa fiu notificat.

Nu aveam de unde sa stiu ca mi-ai raspuns daca nu am primit notificare happy