| mTw a întrebat:

Salut.
Mi-am ciobit puţin iphone-ul în partea dreapta sus, mărefer la plasticul acela. Cât mă costă să-l repar? Sau ce-i pot face?

Ofer fundă.

2 răspunsuri:
| BogDBF a răspuns:

Ce iphone ai? eu nu-mi amintesc vreun model de iphone care sa aiba plastic in dreapta sus. e 5c? Oricum ar fi, daca e ciobita carcasa iphone-ului nu ai ce face decat sa te obisnuiesti cu ideea. Cumpara-ti un bumper sau o husa originala APPLE pentru a-l proteja pe viitor de astfel de evenimente.