| mariusinho998 a întrebat:

Mi-am cumparat in decembrie un Samsung galaxy y s5360... Dar am observat ca telefonul nu este compatibil cu unele aplicatii gen temple run, real fotball etc... Cineva mi-a sugerat sa imi fac update la android.Pe telefon este android 2.3.6. Credeti ca exista riscuri sau s-ar putea strica telefonul daca fac update-ul? Si daca as face acel update ar functiona mai multe aplicatii?

1 răspuns:
| Dinu_Marian_1994 a răspuns:

Update daca faci este foarte benefic nu-ti afecteaza telefonul cu nimic eu unul ti-l recomand si eu l-am facut si la iphone si la Nokia si la Samsung iar pe urma se simtea o oareceare imbunatatire