| AlondraB a întrebat:

Salut happy
Mi-am cumparat recent o husa flip cover pentru Samsung galaxy grand duos, dar nu il pot activa. Am intrat si la setari, am cautat si pe net dar nu functioneaza. Am incercat si sa il dau jos si sa il pun de mai multe ori, insa fara rezultat. Stie cineva cum il pot activa?
Multumesc ~

2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, nu ai ce sa activezi. E pur si simplu o husa protectoare nu face nimic altceva.

| Cedry2k8 a răspuns:

Pai tu ce vrei sa se aprinda si stinga singur telefonul? Nu, nu asta e rolul husei.