| Danielllllllll a întrebat:

Mi-am cumpărat recent telefonul UTOK Stellar Elite 3G dar nu stiu sa fac screenshoturi pe el.Mă puteți ajuta? Am încercat toate combinațiile de butoane. Exista vreo posibilitate în afară de o aplicație?

Răspuns Câştigător
| Leogan_Ionut_2000 a răspuns:

Salut, uite un site http://vastit.ro/2014/11/screen-capture-android/ caută pana găseați Utok
Funda?

1 răspuns:
| Christopher_Marian_1990 a răspuns:

Salut! Incearca sa folosesti tasta de volum sus + tasta de pornire simultan. Daca nu merge incearca cu tasta de volum jos.