| revenger22 a întrebat:

mi-am cumparat recent un iphone 5s si am observat ca are probleme cu conexiunea wifi, in sensul ca telefonul e conectat la wifi, este semnul prezent sus acolo, insa conexiunea in sine se pierde dupa 30 de secunde - 1 minut, sta asa cateva secunde, apoi revine.
e o problema generala sau sunt doar eu o exceptie? as vrea sa il duc in service, ca e cam aiurea.
nota: cu siguranta nu e din cauza wifi-ului, acesta functioneaza perfect pe alte 3 telefoane.

1 răspuns:
| AndreiDesire a răspuns:

Dul in service nu ai ce sa ii faci