| Mihai_Paun_1998 a întrebat:

Mi-am cumparat un Allview p6 life si problema e ca nu stiu cum sa setez ca aplicatiile descarcate dupa marketplay sa se instaleze direct in telefon.L-am butonat 2-3 ore si in zadar, ma dau batut. Mentionez ca am card microSD de 2 gb,spre ex vr sa descarc mortal kombat x si nu-mi ajunge spatiul de pe card vr sa se instaleze direct in telefon. Astept raspunsuri, multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Nicolas_Ravanelo_1993 a răspuns:

Salut, poti sa faci in felul urmator, il conectezi la pc, si fisierele din telefon le bagi pe card, iar mortal kombat ocupa aproape 1, 6 gb