| Yannn0988 a întrebat:

Salut, mi-am cumpărat un iPhone 11 pro sigilat de la cineva de pe olx și probabil e luat pe abonament din Anglia, acum am auzit că dacă nu este plătit abonamentul o să mi-l blocheze după 3 luni...
Imi puteți spune vă rog ce se va întâmpla?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-l blocheaza. Ce vrei sa stii mai mult? Problema e sa nu fie si furat.

Bula
| Bula a răspuns:

Se va intampla ca ai luat si teapa.
Telefonul blocat il vei putea vinde la bani marunti, ca piese de schimb.

| danutzu96 a răspuns:

Nu stiu cum ar putea sa ti-l blocheze pe retelele in RO...

| Alexiss2010 a răspuns:

Bună, aș vrea să știu dacă ți s-a blocat? Ca mi am luat și eu recent un iPhone?