| nanson a întrebat:

Mi-am cumparat un iphone 7 de cateva zile si si-a dat update la ios 11.4 iar de atunci are unele momente cand nu se conecteaza la date mobile. De fiecare data trebuie sa repornesc telefonul pentru a ma conecta la date mobile. Precizez ca am efectuat si un Reset statics data dar problema persista.

1 răspuns:
| GoldenBoy17 a răspuns:

Asta e un Bug al update-ului. Probabil este Beta. Telefonul este inca bun. Iti recomand sa astepti urmatoarea versiune, care este oficiala si sa nu mai faci alte Update-uri. Poti ajunge cu telefonul Stricat din cauza acestor Update-uri. La Capitolul asta IOS este cu mult sub Android.