| Ionut_Anton_1993 a întrebat:

Salut
Mi-am cumparat un Memory Stick UBS Smartphone Flash Drive de 16 GB.
Mi-am pus niste poze pe usb si il conectez la telefon Galaxy S3 Neo si nu imi apare nimica... doar zice ca ii conectat USB si atata...

Stie cineva cum sa fac sa vad pozele de pe usb?

1 răspuns:
| Kulip a răspuns:

Salutare Nu sunt in legatura cu intrebarea ta dar vreau sa te intreb cv.
Vreau si eu ca de blakc frydai sa cumpar un s3 neo alb dupa eMAG si spune-mi si mie daca functioneaza, proceseaza repede si daca se blocheaza