| Adrian808 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un Samsung galaxy a6 2018 si as vrea sa aflu daca e rezistent la apa si daca are optiune de incarcare wireless

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Eu m-am uitat pe google si vad ca scrie Samsung Galaxy: S8, S8+, S7, S7 Edge, Note 5, S6, S6 Edge cum zici tu

4 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Incarcarea prin wireless strica bateria mai rapid, adica o arde.

| idkkkkkk a răspuns:

Numai de la S10 in sus ai incarcare wireless.

| Adrian808 explică (pentru idkkkkkk):

Atunci cum se face ca s6 edge, s6, s7, s7 edge si multe alte telefoane mai au incarcare wireless?

| idkkkkkk a răspuns (pentru Adrian808):

Eu stiam ca numai de la S10 in sus era asta, am vazut pe yt

| cfrtobias a răspuns (pentru Adrian808):

Eu m-am uitat pe google si vad ca scrie Samsung Galaxy: S8, S8+, S7, S7 Edge, Note 5, S6, S6 Edge cum zici tu