| denisTiky a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un Samsung neon flip cover pentru un galaxy a3 2017. Si dupa un restart al telefonului cand inchid acel capac al husei ecranul nu se stinge si nici nu face acea lumina care sa evidentieze culoarea portocalue de pe margini... NFC este activat, nu stiu ce sa.ii mai fac, nu cred ca are cum sa.se.defecteze daca de cateva zile am cumparat-o

Tin sa mentionez ca azi mi s-a mai intamplat asa dar dupa un restart al telefonului si-a revenit

Funda!

1 răspuns:
| Asdfghjll a răspuns:

Poate sa fie problema din meniul telefonik sau mai bine du-te la magazin de unde l-ai cumparat si ei o sa te ajute numai ca o sa treaca timp uitete prin setarile telefonului mai bine!