| Slow08 a întrebat:

Salut! Mi-am cumparat un telefon pe abonament de la Orange in data de 28 decembrie 2020.Atunci mi s-a bagat 55 gb trafic de internet. Plata am facut-o acum in ianuarie, dar problema este ca nu mi s-a mai dat gb de atunci din decembrie.Cand am platit factura cel de la Orange mi-a sous ca dupa plata facturii imi mai baga gb.Dar pana in momentul de fata nu mi-au mai oferit deloc gb de la cumpararea telefonului si mai am doar 15 gb. Oare sa imi bage de la 1 februarie? Eu spun ca normal ar fi trebuit sa intre atunci direct dupa plata facturii.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Luna ta decurge din 28 până in celălalt 28 al lunii următoare așa că mai stai 3 zile cu cei 15gb

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura cu ei pe pagina lor. S-ar putea ca cei din magazin sa te fi pacalit. Fa-ti cont si vezi aici: https://oran.ge/3opLgtH

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Oferta este pe o luna. Așteaptă pana in 28 ianuarie. Si se va reîncărca automat in fiecare luna.