| Robi2121 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un telefon Samsung Galaxy A5, ce husa il poate proteja cel mai bine impotriva impacturilor? (Sa nu fie din aia si pe ecran, doar pe spate)

3 răspunsuri:
| StefanCosmin a răspuns:

Husa anti shock

Răspuns utilizator avertizat
| OanaSn a răspuns:

Poti incerca husa anti soc, dar mai sunt si niste bumpere universale cu colturi mari si rotunde, ca niste spere, iar daca scapi telefonul, va ateriza pe acele colturi si ecranul /spatele nu vor fi afectate.
poti incerca sa cauti pe site-ul www.selfie-stick.ro sau pe alte site-uri. Sper ca te-am ajutat!