| Ionut321123 a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon Samsung galaxy note 2 da nu tine baterie mai deloc, tine doar 3 - 4 ore. Ce as putea sa ii fac ca sa tina macar o zi? Inafara de programe de economisire a bateriei ca i-am pus de toate, i-am oprit si functiile care consumau energie da tot atata ma tine. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Nu 24. 12 ore e de ajuns. Dar fă asta de 3 ori la rând. Şi între cele 3 încărcări consumă-i bateria de tot.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este normal. Daca toata ziua te joci la el si stai pe net.

| Kriss96 a răspuns:

Ai formatat-o?
Daca nu, formateaz-o acum. Si daca in continuare ai probleme du-te la garantie. Inseamna ca ai primit un telefon defect din fabrica! Sunt obligati sa ti-l schimbe.

| Ionut321123 explică (pentru Kriss96):

Pai cand l-am luat telefonul l-am bagat la incarcat si am inceput sa stau pe el pe net. Cum se formateaza? Tinand telefonul la incarcat 24 de ore cumva?

| Kriss96 a răspuns (pentru Ionut321123):

Nu 24. 12 ore e de ajuns. Dar fă asta de 3 ori la rând. Şi între cele 3 încărcări consumă-i bateria de tot.

| Alex299 a răspuns:

Are un prieten si avea aceeasi problema, cand s-a dus la Orange i-a spus ca asa este telefonul si ca nu are ce sa-i faca sad