| Cristi151 a întrebat:

Salut, mi-am instalat aplicatia Cerberus si am ascuns-o (din aplicatie) iar acum creau sa-l dezinstalez dar nu-l mai gasesc.

Răspuns Câştigător
| kupydon a răspuns:

Il poti dezinstala cu CM security : intri in aplicatie dai o scanare antivirus si dupa ce iti scanează telu iti arata ce aplicatii vrei sa dezinstalezi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start si in casuta de cautare scrii Cerberus.iti va scrie tot legat de acel program, in ce locatie este.

| ChrystianSandu a răspuns:

Gg, înafară de un factory reset nu prea mai ai ce face. Chiar nu pot întelege de ce ai luat aplicatia, ai pus pe hide iar acum vrei sa o stergi. Ei, asta e, doar factory reset. (ai grija cum faci acel factory reset sa nu faci telefonul brick).