| sweetela a întrebat:

Mi-am instalat aplicatia Messenger pe telefon si cand intru la una dintre persoane deodata ecranul se face negru si ma scoate afara din aplicatie. La fel e la Fb si Pinterest. Va rog ajutati-ma. Funda

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Incearca sa stergi datele din gestionare aplicatii!

| albonifiras06 a răspuns:

Incearca sa le reinstalezi.

| XD_Danny_2000_CaPk a răspuns:

Salut! Dai din cand in cand un restart telefonului fiindca il reimprospateaza,iar daca asta nu merge ar trebui sa dai un hart reset, dar asta inseamna ca inti vei pierde toate datele din telefon inclusiv numere de telefon, aplicatii, fotografii, insa pentru a nu le pierde salvezale in cloud! Funda?