| alexandra4368725 a întrebat:

Salut mi-am luat de curand un iphone 4 si de prostie i-am dat un update la ios 7 si acuma nu mai pot sa-l activez si are butomul on of defect ma puteti ajuta dau funda

4 răspunsuri:
| xBlaise a răspuns:

Cum adica sa-l activezi? sa-l aprinzi sau la ce te referi?

| alexandra4368725 explică (pentru xBlaise):

Salut a fost decodat cu gevey si sa readus la setarile din fabrica si cred ca acuma e codat inapoi si la inceputu unui iphone oricare ati cere sal activezi nu te la sa sa faci nimic pe el nici sa intri in meniu uitate pe yotube iphone activation

| xBlaise a răspuns (pentru alexandra4368725):

Nu s-a instalat bine softul cu totusi ca a fost readus la setarile initiale... sfatul meu este sa te duci la un service cu el, te costa maxim 250-350lei maxim(acum depinde si de ce service)

| Alexxandruxx a răspuns:

Il duci la service, si daca ai garantie ti-l face gratis.