| americanul123 a întrebat:

Salut mi-am luat de curand un Vodafone smart 9, si vreau sa introduc niste melodii prin cablu de date, dar cand introduc cablu de date in calculator se aude un zgomot, dar nu imi apare nimic, dar poze merg sa le introduc in calculator. Cum fac sa introduc melodii pe telefon?

4 răspunsuri:
| RaZoR11115 a răspuns:

Vodafone smart 9? nu exista
cauta denumirea exacta si te pot ajuta

| americanul123 explică (pentru RaZoR11115):

Pai asa a zis ceea de la Vodafone cand l-am luat, si scrie si pe factura

| RaZoR11115 a răspuns:

Incearca sa instalezi Vodafone pc suite, daca nu intri la SETTING dai la CONEXIUNI si selectezi conexiunea la pc sa fie prin mass storage SAU
daca nici asa nu merge ar trebui sa-i faci un hard reset e simplu (si sa scoti cardul sd din telefon sa nu pierzi date )
-inchizi telefonul
-tii apasat butonul de la volum +
-apesi power (adica butonul de deschidere
-o sa iti intre in boot selectezi ramura
-o sa iti apara mai multe ramuri selectezi reboot sau reset Factory setting( in boot misti in sus si in jos cu ajutorul tastelor de volum si selectezi cu butonul de la camera, si sa ai mare grija sa nu alegi alta ramura)

| americanul123 explică:

Vodafone 785