| robertdaniel95 a întrebat:

Salut, mi-am luat iPhone 11 și are 3 boxe și merg doar doua, una de jos și una de sus adică difuzorul acela. Ce pot face sa meargă toate, telefonul este nou?
Și cum as putea împarți ecranul în doua, adică sa stau și pe YouTube și pe Facebook în același timp.
Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, iPhone 11 are doar doua boxe, dupa cum ai zis bine, una jos si una sus, celalalt grilaj de jos, din partea stanga, e pentru mascarea microfonului. In legatura cu impartirea ecranului, nu se poate face decat daca faci jailbreak, desi nu recomand asta pentru ca ar compromite integritatea sistemului de operare si garantia.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

... sau trece frumos pe Android pentru split-screen mode.winking