| joda14 a întrebat:

Mi-am luat un iphone 4s de curand si vreau sa-mi iau jocuri cu bani dar sa le iau gratis. un coleg are iphone 4 si a folosit un fel de hack permis care poti sa-ti iei toate jocurile pe bani gratis. stiti cum s-ar putea face. am vazut la uni ca foloseau un fel de credite da doar pentru putine jocuri. aveti idei.
Mersi!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Dao-n sloboz, ai avut bani sa-ti iei iphone 4s si n-ai bani sa-ti cumperi niste jocuri/aplicatii de 10$?

| DonyHD a răspuns:

In primul rand trebuie sa ti-l jailbreakuiesti, sa iti instalezi Cydia si de acolo iei Installous din care iei aplicatiile si le instalezi pe moca. Sper ca ai inteles

| Florin_Zaraf_1997 a răspuns:

Mai nou toti copiii au iphone laughing

| joda14 explică (pentru Florin_Zaraf_1997):

Haha ce sa zic
de unde sti cas copil

| Florin_Zaraf_1997 a răspuns (pentru joda14):

Se vede. dupa limbaj.

| valentino52 a răspuns (pentru Florin_Zaraf_1997):

Ma bag si eu aiurea in discutie dar nu crezi ca e cam stupid sa ii faci pe altii copii cand tu esti nascut in 1997?
In fine au zis bine cei cu jailbreak daca ai 5.1.1 poti face jailbreak si lua orice joc gratis prin Installous dar tu te-ai referit la altceva cu acele "credite". E un site am uitat cum se numeste, downloadezi diferite aplicatii, le tii deschise 30 de secunde pentru "reclama" si primesti niste credite. Cand strangi indeajuns de multe credite poti sa iti cumperi un joc cu acele credite ti se da un fel de voucher dar trebuie sa ai contul de iTunes pe America. In fine mai bine ii faci jailbreak aplicatiile care iti dau credite nu sunt indeajuns de multe abia reusesti sa iti iei o singura aplicatie gratis apoi trebuie sa astepti sa mai apara sponsori carora sa le poti downloada aplicatiile in schimbul a cateva credite.

| Florin_Zaraf_1997 a răspuns (pentru valentino52):

Macar eu scriu mai omeneste. in fine, totusi nu e treaba ta happy