| EuOvidiuOvii a întrebat:

Salut mi-am luat un joc pe mobil se numeste gangstar Vegas si am castigat 10 diamante si mi-am cumparat ca o cutie cu un cadou si era niste faine cum pot sa-mi schimb hainele la om care le-am casigat ca nu stiu cum?

1 răspuns:
| denis123dragos a răspuns:

Trebuie sa apesi pe pictograma de sus adica pumnul si apoi ai in stanga cutiile si chestiile pe care le-ai castigat si dai in jos pana ce gasesti hainele apoi cauti haina care ai castigat-o si o pui pe tine