| Alyn_Corduneanu_1994 a întrebat:

Salut
Mi-am luat un s6 replica si cand dau sa instalez setarile la net imi cer un pin. Il stie careva?
Eu am dat setari pentru s6 sau trebuie altundeva. Sunt in reteaua Orange
Dau funda

8 răspunsuri:
| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Incearca 0000 sau 0 si vezi daca merge!
Bafta!

| floryn1993 a răspuns:

0000 asta este standard

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te astepti de la cine stie ce de la o replica! Este totusi o replica fie ea si 1:1. Pariez ca si wifi cand stai langa el, iti apare doar o liniuta.

| Alyn_Corduneanu_1994 explică (pentru anonim_4396):

Si la 5 m de wifi e full de abia de la 10-15 m e o liniuta

| Alyn_Corduneanu_1994 explică:

Nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Alyn_Corduneanu_1994):

Am intalnit replici cum am descris mai sus, m-am amuzat copios, acum deh nu toate sunt la fel, unele foarte proaste altele mai putin laughing

| Alyn_Corduneanu_1994 explică (pentru floryn1993):

Nu merge.

| Alyn_Corduneanu_1994 explică (pentru anonim_4396):

Mna. Asta se misca bine pentru o replica