| danyb87 a întrebat:

mi-am reincarcat acum 2 zile cartela Orange cu 5 euro, iar acum am vrut sa imi aleg o optiune sa imi bag minute si nu ma lasa, imi zice ca sunt in perioada de gratie, ce sa fac? plzz

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Avem nevoie de numarul tau de telefon pentru a putea verifica situatia. Te rugam sa ne spui care este acest intr-un mesaj privat. Verificam si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| deedlebag001 a răspuns:

Pff,ii cam naspa treaba la Orange, ti-as fi spus sa suni la relatii cu clientii, dar acolo iti ia din credit si asta este foarte foarte nasol, pai ai putea sa mai incerci de cateva ori, sau sa suni la *100# sau la 222 sau cat ii ca sa iti raspunda robotu` si poate o sa iti activeze asa cartela

| danyb87 explică (pentru deedlebag001):

De 2 zile tot incerc intruna la *100#, iar la 222 nu ai ce sa faci! x-(